Witamy w internetowej Galeri Świec!


Tel (+48) 504 988 680

Viber (+48) 504 988 680

Czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00

Galeria świec

rzeźbionych ręcznie

Piękne hobby i rodzinny interes

    Świece rzeźbione to nie tylko piękne hobby, ale także świetny wybór dla rodzinnego biznesu. Produkcja świec rzeźbionych ma wiele zalet. Rzadkość

rodzaj działalności niewymagający dużych inwestycji, który można rozpocząć już za kilka tysięcy złoty. Po drugie, możesz nauczyć się rzeźbić świece bardzo szybko. I nie bój się, jeśli masz skromne zdolności plastyczne w zaledwie kilka dni treningu mile zaskoczą Cię efekty, ponadto produkcja świec rzeźbionych nie wymaga oddzielnego gabinetu ani warsztat, nie wymaga dużych powierzchni i wyszukanego sprzętu. Ten biznes można łatwo przeprowadzić w domu.


Niezaprzeczalną zaletą rzeźbionych świec jako biznesu jest brak urealnienia rynku. Ta nisza nie jest jeszcze zajęta, konkurentów jest niewielu którzy sprzedają sowje produkty na lokalnym rynku, produkt nie jest prezentowany w sieciach handlowych. 60% sprzedaży przypada na miesiące zimowe ze względu na święta, Nowy Rok, a wzrost sprzedaży zadowoli Cię w lutym (Walentynki), marcu (8 marca) i w Święta Wielkanocne. Resztę produkcji świec można skupić na salonach weselnych, bo takie Świece stają się coraz bardziej popularną dekoracją ślubną. Ponadto nie przegap wystaw i targów! Możesz śmiało zaprezentować swoje kolorowe produkty, jeśli zabierzesz ze sobą sprzęt i stworzysz swoje arcydzieła przed zdumioną publicznością.


No i nie zapomnij o najważniejszej zalecie - czystej przyjemności z tego procesu.

Zdobądź swoje ulubione hobby i nie pracuj przez całe życie :)


  • Chcesz nauczyć się robić rzeźbione świece?
  • Czy chciałbyś mieć piękne hobby, które może stać się dodatkowym źródłem dochodu?
  • Marzyć o własnym biznesie?


Tylko teraz masz możliwość zamówienia materiałów do wykonania świec i odbycia szkolenia w naszym sklepie